GELİN ÇİÇEĞİ - Makaleler - DüğünMaster.com


GELİN ÇİÇEĞİ

GELİN ÇİÇEĞİ

GELİN ÇİÇEĞİ

Mükemmel bir düğün organizasyonu için her şeyin uyum içerisinde olması gerekir. Düğününüz için bir diğer önemli nokta ise gelin çiçeğidir. Gelin çiçeği, gelinlik modelinizle uyum içerisinde olmasına özen göstermelisiniz.

Gelin çiçekleri kuru ya da canlı olabilir. Bu tamamen sizin kendi zevk ve beğenilerinize bağlıdır. Eğer canlı bir gelin çiçeği istiyorsanız ve karar veremediyseniz leylak ya da lilyumlardan hazırlanmış bir gelin çiçeği bizim önerimiz.

Gelin Çiçeği seçerken bir diğer dikkat etmeniz gereken konu düğününüzü gerçekleştireceğiniz mekândır. Kır düğünü tercih ediyorsanız gelin çiçeğiniz papatyalardan, lalelerden ve farklı kır çiçeklerden oluşarak konsepte uyum sağlar. Ya da sahil düğünü planladıysanız gelin çiçeğiniz canlı çiçekler ve turkuaz renkleri olabilir.

Gelin çiçeğinizi ortanca orkidelerden oluşan bir renk topu ya da minik güllerden oluşan bir demet seçebilirsiniz.

Düğün için bir konsept belirlediyseniz gelin çiçeğinizin de bu konsepte uygun olması gerekir. Her şey birbiriyle ne kadar uyumlu olursa, hayatınızın en özel ve güzel gününde düğününüzü güzel ve mutlu bir şekilde tamamlarsınız. Unutmayın düğününüz sizin en önemli gününüz her şeyin sizin beğenilerinize göre gerçekleştiğinden emin olun.