Bağcılar Düğün Mekanları - Makaleler - DüğünMaster.com


Bağcılar Düğün Mekanları

Bağcılar Düğün Mekanları

Bağcılar Düğün Mekanları

Düğün organizasyonu için İstanbul’un Bağcılar ilçesindeki 5 düğün mekanını sizin için inceledik.

1- Saklı Saray Düğün & Davet Evi

Düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet organizasyonlarında özel konseptlere sahip, sahne ve gösteri alanlarında yenilikçi bakış açısı sunan, hayalinizdeki düğünü sizlere vadeden güzel bir mekan. Hafızalardan silinmeyecek düğününüzde kendinizi saray konforuna hazırlayabilirsiniz.

 

2- Yuvam Düğün & Davet Salonu

Düğünün ilk adımı olan Kına Organizasyonu için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir mekan tercihi olabilir. Davet ve Organizasyonlarınız için sizlere kokteyl menü alternatifleri sunmaktadır. 500-750 kişilik Salonu bünyesinde her masada şamdan ve supla dekoru bulunmaktadır. Davet salonumuzda Gelin ve Damat’a özel Gazebo da mevcuttur.


3- Yıldırım Düğün Salonu

En özel gününüzü, sizin için unutulmaz bir masala dönüştüren ve şıklığıyla bu masalı şahane bir görsel haline getiren bu mekanda en önemli gününüzün her dakikasının unutulmaz olması ve rüyalarınızın gerçeğe dönüşmesi için her şey düşünülmüş.


4- Ebru Düğün Salonu

Düğün ve diğer özel günlerinize özel , mekan tercihiniz olabilir. 500-750 arası davetliyi ağırlayabileceğiniz kapalı alanı, beklentilerinizi karşılamakla kalmayacak tüm sevdiklerinizin de yanınızda olmasını sağlayacak.


5-Rüyam Düğün Salonu

Hayatınızın en mutlu günlerini, sizler için daha eğlenceli ve huzurlu kılmak için hizmet vermektedir. Düğün, nişan, kına, ayrıca tamamını kendi arzuladığınız gibi, yörenize veya isteğinize bağlı dizayn edebilirsiniz. Hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlarla herkese uygun fiyatları mevcut.