Bakırköy Düğün Mekanları - Makaleler - DüğünMaster.com


Bakırköy Düğün Mekanları

Bakırköy Düğün Mekanları

Bakırköy Düğün Mekanları

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde yer alan birbirinden şık 5 düğün mekanını sizler için inceledik.

1-)Figaro Davet

image

Birbirinden lezzetli menü alternatifleri şık salonları ve sunduğu imkanlar sayesinde ön plana çıkan Figaro Davet sizi muhteşem bir düğün deneyimi yaşamanız için burada.

 

2-)Gönül Davet

image

Düğün, nişan, kına gibi organizasyonların en çok tercih edildiği mekanların arasında yer alan Gönül Davet orkestra, DJ, ya da sanatçı seçeneği de sunuyor. Aynı zamanda konfeti ve slayt gösterisi de hizmet paketine dahil ediliyor.

 

3-)Güneş Düğün Salonu

 

image

500-750 kişilik kapasitesi ile sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayacağınız Güneş Düğün Salonu yemekli veya yemeksiz seçenekleri ve kendi araçları ile gelen misafirlere özel vale hizmetiyle rakiplerinin önüne çıkıyor.

 

4-)Lale Davet Salonu

image

300 kişiye kadar yemekli-kokteylli her türlü davetinize ev sahipliği yapabilen Lale Davet Salonu müzikleriyle de ön plana çıkıyor canlı performans orkestrası veya profesyonel DJ seçebilirsiniz.

 

5-)Beano Davet

image

500 kişi kapasiteli Beano Davet samimi ve güler yüzlü mekan arayanlar için tam aranan yer.Üç farklı menü seçeneği mevcut. Dj performansları aydınlatma ve sahne gösterilerine kadar geniş bir yelpazede çalışan Beano Davet ile siz ve davetlilerinize inanılmaz bir gece yaşatmaktadır.