Büyükçekmece Düğün Mekanları - Makaleler - DüğünMaster.com


Büyükçekmece Düğün Mekanları

Büyükçekmece Düğün Mekanları

Büyükçekmece Düğün Mekanları

Düğün organizasyonu için İstanbul’un merkezinden uzak ama huzurlu semtlerinden birisini seçtiyseniz doğru bir tercih yapmış olabilirsiniz. Gelin ve damadın (çiftlerin) unutulmaz bir düğün gecesi yaşamaları ve aynı zamanda davetlilerin de muhteşem bir görsel şölene tanıklık etmeleri önemlidir. Gelin Büyükçekmece düğün salonlarını inceleyelim.

1- Oba Club

Yarım adada muhteşem manzaraya sahip bu mekanda düğününüzü ister havuz başında ister masal gibi bir kır düğünü yapabilirsiniz. Denize yakın mesafesiyle az rastlanacak bir konumda görsel olarak şahane bir düğüne ev sahipliği yapabilir. Nikahınıza deniz manzarası eşlik ediyor ve kokteyl eşliğinde havuz başında rüya gibi düğününüz gerçekleşiyor.

2- Batı Panorama

Rüya gibi bir düğün için ister kapalı alanda ister açık havada sizlere özel konsept organize edilmektedir. Muhteşem deniz manzarası düğününüze eşlik ederken siz ve davetlilerinize inanılmaz bir gece yaşatmaktadır.

3- Safir Düğün Salonu

Merkezi noktada olan düğün salonu sizlere organize ettiği konseptlerle düğününüzde hayallerinizi gerçekleştirmek için en iyi hizmet misyonunu gerçekleştirmektedir.

4- Orkide Düğün Salonu

Titiz ve kaliteli tutumuyla büyük kapasiteli düğün salonu olarak lüks bir düğün hizmeti sunmaktadır. Ayrıca ulaşım kolaylığı da en özel anınızı kusursuz bir şekilde yaşatmayı amaçlamıştır.

5- Güzel Bahçe

Hayal ettiğiniz benzersiz düğününüz için sizi unutulmaz yolculuğa çıkaran bu mekan bölgenin güzellikleriyle yeşillikler içinde eşsiz bir kır düğünü sağlamaktadır. Ayrıca kapanabilir çatı sayesinde beklenmedik yağmur, rüzgar gibi hava olaylarına karşı da koruyabilir.