İstanbul Anadolu Yakası Düğün Mekanları - Makaleler - DüğünMaster.com


İstanbul Anadolu Yakası Düğün Mekanları

İstanbul Anadolu Yakası Düğün Mekanları

İstanbul Anadolu Yakası Düğün Mekanları

İstanbul anadolu yakasında düğün planlamak isteyenlere özel hazırladığımız bu rehberimizde özenle seçilmiş düğün mekanlarını listeliyoruz. Düğün mekanları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Düğün uzmanı sizler için mekanları inceliyor.

Salon Vals Davet ve Balo Salonu

Uzman kadrosu ile birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bu mekân İstanbul Anadolu yakası Ümraniye’de bulunmaktadır. Düğün, sünnet, doğum günü, konser gibi birçok etkinliye ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca düğün misafirleri için 300 araçlık bir otoparka sahip olan mekân konuklarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Minimum 35 TL’den başlayan fiyatlarla çiftlerin dikkatini çeken bu mekân lüks ve güler yüzlü personeli ile en önemli gününüzde tercihiniz olabilir.

Salon Vals Davet ve Balo Salonu


Desde Bosphorus

İstanbul Anadolu yakası Üsküdar’da bulunan mekân ulaşım açısından oldukça merkezi bir yerde. Boğaz manzarası ile her zevke hitap ediyor. Açık ve kapalı alanda davet ve organizasyon sahipleri için, nikah seremonisi, kokteyl prolonge, kına, iş toplantıları, mezuniyet partileri seminer ya da yemekli davetler gibi birçok seçenek sunan mekân minimum fiyat 45 TL olarak belirlenmiştir. 

Desde Bosphorus


Cemile Sultan Korusu 

Dünya mutfağından sunmuş olduğu eşsiz lezzetler ile Cemile Sultan Korusu’nda konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. 1.500 konuk kapasiteli, 500 araçlık otopark ile kişi sayısı sıkıntısı yaşamayacaksınız. Ayrıca mekânın engelli bireylere özel girişinin bulunması da oldukça önemli. Cemile Sultan Korusunun Bebek Koyu Manzaralı Şehzade Davet Alanında Gündüz Nikah Kokteyl Fırsatı Başlıyor. 13:00 Dan 16:00 A Dek Misafirlerinize Sıcak Soğuk Kanepe İkramları Eşliğinde Boğazın Eşsiz Güzelliğinde Ağırlayabilirsiniz. Cemile Sultan Korusunda düğününüzü planlamak istiyorsanız minimum 105 TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir.

Cemile Sultan Korusu


Mio Giardino

İstanbul Anadolu Yakası düğün mekanları arayan çiftlerin tercih edebileceği bir diğer mekân da Mio Giardino olacaktır. Anadolu yakasında Polonezköy’e komşu Cumhuriyet Köy’de yer almaktadır. 750 kişi kapasiteli mekân kır düğünleri için olmazsa olmaz bir çevreye sahiptir. Mükemmel peyzajı ile kır düğünlerinizi kusursuz yapabileceğiniz bu mekânın büyük bir otoparkı da bulunmaktadır. Mio Giardinio minimum kişi başı fiyatı 75 TL olarak belirlenmiştir.


Hidiv Kasrı 

Hidiv kasrında düğün yapmak isteyen çiftler için açık havada yemekli düğün kapasitesi 1000, kokteyl kapasitesi ise 2000 olarak hizmet vermektedir. Mekânın işletmesini Beltur yürütmektedir. Hidiv kasrı düğün fiyatları minimum olarak 80 TL’den başlamaktadır. 

Hidiv Kasrı


Gül Sultan Yalısı

Anadolu Yakası düğün organizasyonu planlayan çiftlerin mutlaka incelemesi gereken bir diğer mekân ise Gül Sultan Yalısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Mekan’ın kapalı alan kapasitesi 90, açık hava kapasitesi ise 350 – 500 arasında değişmektedir.  Bu yalıda düğün planlamak isteyen çiftlerin kişi başı 100 – 150 TL’yi gözden çıkartması gerekiyor.

Kelebek Çiftliği

İstanbul Anadolu Yakası Kır düğün mekânı arayan çiftler için mutlaka incelemesi gereken bir mekan. Anadolu yakası Beykoz’da bulunan bu mekânın kapasitesi yemekli olarak 1.500 kişi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak kokteyl düğün yapmak isteyen çiftler için mekanın kapasitesi 4.00 kişiye kadar yükselmektedir. 

Kelebek Çiftliği


İstanbul Yelken Kulübü

Kadıköy Fenerbahçe’de yer alan bu mekan 600 kişi kapasiteye sahip. Kokteyl organizasyonlarda ise 1000 kişiye kadar çıkabilen mekanın minimum yemekli kişi başı fiyatı 150 – 200 TL’dir. Ayrıca mekanın 150 araç kapasiteli otoparkı da bulunmaktadır. İstanbul Yelken Kulübünde düğün yapmak isteyen çiftler ister açık isterlerse kapalı alanda düğünlerini planlayabilirler.

İstanbul Yelken Kulübü