İstanbul Bağcılar Kır Düğün Mekanları - Makaleler - DüğünMaster.com


İstanbul Bağcılar Kır Düğün Mekanları

İstanbul Bağcılar Kır Düğün Mekanları

İstanbul Bağcılar Kır Düğün Mekanları

İstanbul bağcılar'da kır düğün mekanı arayan çiftler için seçenek az olsa da sizler için bulduğumuz birkaç mekanı ve özelliklerini burada paylaşıyoruz. Bağcılar ve yakınında bulunan semtlerin bulunduğu nezih ve kaliteli kır düğün mekanlarını sizler için inceledik. Kır düğünü yapacak çiftler, İstanbul bağcılar kır düğünü yapmak için görüşmeniz gereken firmalar neler sorunuzun yanıtını bulabilirsiniz.

Laviva Garden

Mekan bağcılara 8 km bulunan Başakşehirde E6 Otobana yakın mesafede konumlanmaktadır. Özellikle yola yakın olması konuklarınızın ulaşımı açısından oldukça rahatlatıcı olacaktır. 600 kişi kapasiteli olan mekanın 3 farklı konseptte salonu da bulunmaktadır. Elektrik kesilmelerine karşı otomatik jeneratörü olan mekan ile sürprizlerle karşılaşmayacaksınız. Havuz başında düğün sevenler için havuz başı ve doğa manzaralı düğün alanı, Balo salonu sevenler için şık ve göz alıcı tasarımıyla balo salonu, kır düğünleri sevenler için doğa ile iç içe muhteşem bir kır bahçesi ile organizasyonunuzu mükemmelleştirebilirsiniz.


Esenler Kültür Merkezi 

Bağcılara 8 km yakınlıkta bulunan Esenler Kültür Merkezinde kır düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Mekanın yemekli ve kokteylli davetlerde 400 – 500 kişi arasındadır. Konuklarınızın araçlarını park edebilmeleri için ise 150 araçlık otoparkı bulunması mekanın oldukça önemli özellikleri arasında sayılabilir. Esenler Kültür Merkezi, kır düğünü ve havuz başı düğününü adeta bir araya getiriyor. Misafirlerinizi kaliteli bir mekanda, huzur dolu bir atmosferde ağırlamak istiyorsanız mutlaka değerlendirmelisiniz.


Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri

İstanbul Güngören’de bulunan bu mekan bağcılara sadece 7 km uzaklıkta. 500 ile 700 kişi kapasiteli mekanın 7.500 – 10.000 TL arasında başlangıç fiyatı bulunmakta. Açılır ve kapanır tavan sayesinde yağmurlu havalarda düğün organizasyonunuz kâbusa dönüşmeyecek. Havuzbaşı bir düğün hayal ediyorsanız bu tesisi incelemenizde yarar var.  


Olimpik Düğün Tesisleri

Bahçelievler’de bulunan mekan bağcılara sadece 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Mekanın minimum yemekli kişi başı fiyatı 10 – 30 TL arasında değişmektedir. Yemekli olarak 300 konuğu ağırlayabilen mekan kır düğün konsepti isteyen çiftler için incelenebilir. Tesisin merkezi bir konumda bulunması konuklarınızın ulaşımı ve mekanı bulabilmesi içinde oldukça kolaylık sağlamaktadır.