İstanbul'da Fiyatı 100 TL'yi Geçmeyen Nişan Mekanları - Makaleler - DüğünMaster.com


İstanbul'da Fiyatı 100 TL'yi Geçmeyen Nişan Mekanları

İstanbul'da Fiyatı 100 TL'yi Geçmeyen Nişan Mekanları

İstanbul'da Fiyatı 100 TL'yi Geçmeyen Nişan Mekanları

Evliliğe giden yolda heyecanlı duraklardan biri olan nişan töreni, en az düğün kadar önemli bir organizasyondur. Özellikle günümüzde nişan töreni için de düğün gibi bir hazırlık söz konusudur. Ancak nişanlar yakın aile dostları, yakın arkadaşlar ve akrabalarla sınırlı tutulmuştur. Nişan töreninizi evde yapabileceğiniz gibi uygun fiyatlardaki nişan mekanlarını da tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda fiyatı 100 TL’yi geçmeyen uygun fiyatlı İstanbul nişan mekanları hakkında tavsiyelerde bulunacağız. Dilerseniz beğendiğiniz nişan mekanı için ücretsiz teklif alabilir ve dugunmaster.com ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.


Cankurtaran Öğretmenevi Nişan Mekanı

Adının öğretmenevi olduğuna bakmayın zira Pay-i Taht diye adlandırılan İstanbul Surları içerisinde, Tarihi Yarımada’nın merkezi Sultanahmet ve Topkapı Sarayı’nın hemen bitişiğinde bulunan Cankurtaran semtindeki boğaz manzaralı harika bir nişan mekanıdır. Ayrıca misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz 22 odası ile her zaman hizmet etmeye hazırdır. 


Cankurtaran Öğretmenevi Nişan Mekanı Fiyatı 25 TL’dir.

İstanbul Nişan Mekanı Fiyatları


Point Hotel Barbaros Nişan Mekanı

Görkemli bir nişan töreni yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz bir nişan mekanıdır. 600 metrekarelik balo salonuyla 500 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahiptir. Çok büyük derseniz eğer 250 kişilik boğaz manzaralı restoranı tercih edebilirsiniz. Şişli’de bulunan Point Hotel Barbaros kolay ulaşılabilir bir konumda bulunur. Düğün Master’a özel % 5 indirimi almak için ücretsiz teklif alabilirsiniz.


Point Hotel Barbaros Nişan Mekanı Fiyatı 100 TL’dir.

İstanbul Nişan Mekanı Fiyatları


Wish More Hotel Nişan Mekanı

Bayrampaşa’da bulunan bu mekan mükemmel bir nişan mekanı olabilir. Aydınlatması ve sahne dekoruyla en unutulmaz nişan törenlerine ev sahipliği yapıyor. 


Wish More Hotel Nişan Mekanı Fiyatı 60 TL’dir.

İstanbul Nişan Mekanı Fiyatları


Salon Venedik Due Nişan Mekanı

Işık-ses sistemleri, sinevizyon gösterimi, profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibi, canlı yayın, gergi tavan aydınlatma, dini organizasyonlarda tasavvuf ekibi, canlı orkestra, dış mekanda çocuk oyun parkı ve şelale manzaralı bahçesi ile rüya gib bir nişan töreni düzenleyebilirsiniz. Özel menü seçeneklerinin de bulunduğu mekan Sultangazi’de bulunmaktadır. Açık ve kapalı alan seçeneği ile Salon Venedik Due’i aradığınız nişan mekanı olabilir, mutlaka inceleyin.


Salon Venedik Due Nişan Mekanı Fiyatı 30 TL’dir.

İstanbul Nişan Mekanı Fiyatları


Le Parc De Mariage by Çağteks Nişan Mekanı

Kır bahçesi seçeneğiyle yazın en güzel nişan törenlerinin yapıldığı yer olarak dikkat çekiyor. Hafta içi organizasyonlarında % 15 indirim uygulayan bu nişan mekanı hayallerinizi gerçekleştireceğiniz mekan olabilir. 


Le Parc De Mariage by Çağteks Nişan Mekanı Fiyatı 60 TL’dir.

İstanbul Nişan Mekanları Fiyatları