KIR DÜĞÜN MEKANLARI - Makaleler - DüğünMaster.com


KIR DÜĞÜN MEKANLARI

KIR DÜĞÜN MEKANLARI

KIR DÜĞÜN MEKANLARI

Kır düğünleri son yılların en çok tercih edilen mekânlar arasında yer almaktadır. Kır düğünleri açık alanda yapıldığı için daha ferah bir ortam sağladığından çiftler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Mio Giardino

Mio Giardino, Anadolu yakasında Polonezköy’e komşu Cumhuriyet Köy ’de yer almaktadır. Etrafı tamamen yüksek ve sık ağaçlar ile çevrilmiş yemyeşil özel tasarımlı bahçesi ile kır düğünleri, kurumsal piknikler, şirket yemekleri, iftar yemekleri, kokteyl ve benzeri birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Mio Giardino; 750 kişilik organizasyonlara kadar oturma düzeni, ücretsiz 1300 m2 otopark alanı, organizasyonlarınız için oluşturulmuş sabit sahnesi ve dans pisti, özel dizayn edilmiş gelin – damat odası, tecrübeli yönetici kadrosu, mutfak ve servis ekibi, İşinin uzmanı çözüm ortakları ile hayallerinize ev sahipliği yapmak için hazırdır.

Le Parc De Marriage by Çağteks

100 kişiden 300 kişiye kadar olan davetleri Salon İnci,500 kişiye kadar  olan davetleri Salon Sedef,300 ile 850 kişi arasındaki davetlerini ise Kır Bahçesinde ağırlamaktadırlar.

Le Parc De Marriage by Çağteks davetlilerine açık ve kapalı alan mekânları, özel menü seçenekleri, otopark alanı ve daha birçok özellikler sunmaktadır.

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

Salon Venedik Cebeci Şehir Parkı Salonunda düğün, nişan ve kına gibi birçok organizasyon gerçekleşmektedir. Genç ve dinamik ekibiyle çalışmakla beraber gelin ve damadın istediklerine göre hareket edip, rüya gibi unutulmaz bir an yaşatmaktadır. Şehir trafiğinden uzak çam ağaçların ve yeşilliklerin arasında huzur veren manzarası ile özel günlerde kapılarını açmaktadır.