OTELDE DÜĞÜN MEKANLARI - Makaleler - DüğünMaster.com


OTELDE DÜĞÜN MEKANLARI

OTELDE DÜĞÜN MEKANLARI

OTELDE DÜĞÜN MEKANLARI

Son zamanlarda gözde mekân haline gelen otelde düğün, evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bizler de sizler için hayalinizdeki düğününüzü gerçekleştirebileceğiniz otel mekan önerileri hazırladık. Keyifli okumalar…

Mercure Topkapı İstanbul Hotel

Mercure Topkapı İstanbul Hotel, bu mutlu gününüzde her türlü istek ve beklentilerinizi yanıtlamaktan, düğününüzü tüm detaylarına kadar sizinle birlikte planlamaktan mutluluk duymaktadır.

Mercure Topkapı İstanbul Hotel Fransız stilinde dekore edilmiş balo salonu ile aynı anda 300 kişiyi ağırlamaktadır. Türk ve Dünya mutfaklarından spesiyal yemekleri ile sizleri ağırlamaktan keyif duymaktadırlar. Kapalı alan kapasitesi 300 kişidir. Özel menü seçenekleri vardır. Şehir merkezinde yer almaktadır.

Davetlileriniz otelin modern konaklama imkânları, ücretsiz interneti ve 204 odası ile keyifli bir akşam geçirecektir.

  

Best Western Plus The President Hotel

Best Western Plus The President Hotel’in profesyonel ekibi ile özel, görkemli ve rüya gibi bir düğün hayal edin. Kapalı alan kapasitesi 300 – 350 kişi arasındadır. İstediğiniz catering firmasını ve organizasyon firmasını getirebilirsiniz.

Marmara Denizi’ne bakan terası, konforlu ve şık 201 odası, Türk ve Dünya mutfaklarından tatları ile huzur bulacağınız bir mekândır.

Best Western Citadel Hotel

Best Western Citadel Hotel,  Eminönü ilçesinin Sultanahmet – Ahır kapı bölgesinde yer almaktadır. Otel, şehir merkezindedir, tarihi surlar içerisinde yer almaktadır. 25 standard ve 6 suit olmak üzere toplam 31 özel tasarımlı, modern, konforlu odaları ile misafirlerine kusursuz hizmet sunan bir konaklama merkezidir. Açık hava kapasitesi 100, kapalı alan kapasitesi ise 200 kişidir. Kendi istediğiniz organizasyon firmasını getirebilirsiniz. Özel menü seçenekleri yer almaktadır.

Otantik mimari balo salonu, deniz manzaralı ve değişik tatlar bulacağınız restoranları ile düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Noovotel İstanbul Zeytinburnu 

Novotel İstanbul Zeytinburnu; otelde deniz manzaralı modern odalar, TV ve mini barın yanı sıra ücretsiz WiFi yer almaktadır. Restoranda Türk yemekleri ve uluslararası lezzetler servis edilmektedir.. Açık hava kapasitesi (havuz başı) 235 kişi, kapalı alan kapasitesi 165 kişidir.

Unutulmaz düğünler ve ziyafetler için açık hava ve kapalı alan seçenekleri, İstanbul Atatürk Havalimanına ve şehir merkezine yakın konumuyla, şehir merkezine ücretsiz servis gibi otelin ekstra özellikleri vardır.