Otelde Düğün Yapmak İçin 5 Neden - Makaleler - DüğünMaster.com


Otelde Düğün Yapmak İçin 5 Neden

Otelde Düğün Yapmak İçin 5 Neden

Otelde Düğün Yapmak İçin 5 Neden

Otelde düğün konseptinin çiftlere sağladığı yararlardan 5 tanesini otelde düğün yapmak için 5 neden rehberimizde paylaşıyoruz. Çiftlerimizin bu mutlu gününün kusursuz olması için en doğru seçim yapmak için çaba harcadıklarını biliyoruz. Bu nedenle otelde düğün gerçekleştirecek gelin ve damat adayları için 5 önemli nedeni listeleyeceğiz.
Listemizde otel önerilerinde de bulunacağız. Hilton otelde düğün fiyatları ne kadar, wow otelde düğün fiyatları ne kadar, otelde düğün maliyetleri gibi birçok bilgiyi bir arada bulacağınız rehberimizi dikkatle incelemenizde fayda var.

 

1) Lüks Bir Mekân ve Üst Düzey Karşılama:

Otelde yapacağınız düğün organizasyonunuz oldukça lüks ve elit bir havada olacaktır. Konuklarınızı en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz düğün mekanlarının başında otel düğünleri gelmektedir. 

 

2) Otopark Sıkıntısı Yaşamayacaksınız:

Düğününüze gelen konuklarınız ve siz hiçbir şekilde otopark sıkıntısı yaşamayacaksınız. Otelin sağladığı hizmetler arasında vale hizmetleri de bulunmaktadır. Konuklarınız için vale hizmeti sunmanız onları özel hissettirecektir. Ayrıca otopark bulma, park etme gibi sorunlar da haliyle yaşanmayacaktır. Vale hizmeti sunmanız üst düzey bir organizasyonun olmazsa olmazıdır.
 

3) Muhteşem Manzara Eşliğinde Düğün Organizasyonu:

Bazı otellerin düğün organizasyon salonları en üst katta mükemmel manzara eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Eşsiz manzara eşliğinde düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmeniz sizi oldukça özel hissettirecektir. Ayrıca muhteşem manzara düğün fotoğraflarınızı da süsleyecektir.
 

4) Konuklarınızı Otelde Ağırlayabilirsiniz:

Düğün organizasyonunuz için gelen konuklarınız şehir dışından ya da yurtdışından gelebilirler. Onları düğün öncesinde ve düğün akşamı otelde ağırlayabilirsiniz. Konuklarınıza için oldukça ince bir davranış olacaktır. 
 

5) Zaman Tasarrufu ve Daha Az Uğraş:

Düğün tedarikçi firmalarının (fotoğraf, müzik, dekorasyon) tanıtım ofislerinin, otel bünyesinde bulunması, gelin ve damat adaylarının mesailerinden kısıp, farklı yerlerde toplantı almasına imkân vermez, zamanı efektif kullanılmasına olanak verir. Düğün hazırlıkları aşamasında kullanabilmeniz için Gelin ve Damat odası ile aile yakınları için oda temini düğün paketlerinin pek çoğunda bulunmaktadır.
 

Otellerde Düğün Fiyatları

Hilton Otel'de Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Hilton otelde düğün fiyatları bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Hilton Kozyatağı’nda düğün organizasyonu planlamak istiyorsanız minimum yemekli fiyatı 150 – 200 TL arasındadır. Hilton Bosphorus ta minumum yemekli bir düğün düzenlemek istiyorsanız 200 – 300 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekmektedir.  Hilton Garden Inn Ankara’da minumun yemekli bir düğün organizasyonu planlamak isterseniz 80 – 100 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Hilton Double Tree Avcılar’da ise 100 – 150 TL civarı düşünülebilir. Hilton İzmir’de minumum yemekli bir düğün kişi başı fiyatı 200 – 300 TL arasındadır.
 

Wow Otel'de Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Wow otelde yemekli bir düğün yapacaksanız minumum kişi başı 100 – 150 TL arasında bir fiyat karşınıza çıkmaktadır. 
 
 
 

Mercure İstanbul Topkapı Hotel Düğün Fiyatları

Mercure Otel'de düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız kişi başı minimum 70 TL’yi gözden çıkartmanız gerekmektedir. 
 
 

Novotel İstanbul Zeytinburnu

Novotel Zeytinburnu’nda düğün planınızı kişi başı 110 TL minimum ücret ile planlayabilirsiniz.
 
 

Wish More Otel 

Wish More otel’de düğün planlamak diğer otellere göre biraz daha uygun fiyatlı. Minimum kişi başı ödemeniz gereken ücret 60 TL olarak belirlenmiş.