Düğün Konseptleri - Makaleler - DüğünMaster.com


Düğün Konseptleri

Düğün Konseptleri

Düğün Konseptleri

Düğün Konseptleri
Şimdilerde hemen hemen her düğünün bir teması var. Davetiyesinden dekorasyonuna kadar tüm seçimlerde kullanabileceğin farklı seçimler arıyorsan tam yerine geldin.

1-)Vintage
Vintage düğün modası asla geçmez. Eğer sizde eskiye özlem duyan nostalji seven biriysen Vintage düğün konseptini tam size göre gelinliğinizden aksesuarlarınıza saç ve makyajınızdan düğün müziklerinize, davetiyelerinizden her türlü dekorasyon malzemenize kadar her detayda aynı konsepti işlemelisiniz.

image

image

image

2-)Bohem Düğün Konsepti
Bohem konseptli bir düğün istiyorsanız eğer, en önemli noktalardan biri özenilmemiş sıradan gözükmeli. Düğün mekanı olarak kır bahçesi yeşillik bir alan veya bahçe de ömür boyu birliktelğinize imza atın. Sade bir gelinlik modeli çiçeklerle süsliyebilirsiniz.
Dekorasyonda soft renkleri kullanın. Uçuk sarı, uçuk pembe, şeftali, yavruağzı gibi. Masalarda eski tip kavanozlarda kurutulmuş çiçekler kullanılabilir.

image

image

image

3-)Rustik Temalı Düğün
Bohem tarzına benzeyen rustik düğün konseptinide düşünebilirsiniz. Rustik tarzdaki düğünler için anahtar kelime doğallık. Pastelin tonlarının kullanıldığı bu konseptte, doğal hayatı hatırlatan odunlar, kuru ağaç dalları, hasır kumaşlar, saman balyaları en önemli düğün malzemeleri olarak karşımıza çıkıyor.

image

image

image

4-)Kumsal Düğünü
Pek çok kişinin hayalini süsleyen Kumsal Düğünü ünlüler tarafında da sıkça tercih ediliyor.Kumsal düğününün yapılacağı yer bütçenize, zevkinize göre farklılık göstereceği için önemli bir karardır. Beach Clublardan biri, deniz kenarı bir ev, bir otel veya restoranın özel kumsalı, kent belediyesinden alınan özel bir izinle plaj düğünü için düzenlenebilir. Dekorasyon için vazoların içerisine beyaz çiçeklerin yanı sıra deniz kabukları, deniz kumları, denizyıldızları, çakıl taşları da hoş olur.

image

image