İstanbul Avrupa Yakası Düğün Salonları - Makaleler - DüğünMaster.com


İstanbul Avrupa Yakası Düğün Salonları

İstanbul Avrupa Yakası Düğün Salonları

İstanbul Avrupa Yakası Düğün Salonları

İstanbul Avrupa yakasında yer alan düğün salonlarını yazımızın devamında sizler için listeliyoruz. İşte sizler için listelediğimiz düğün salonları ve özellikleri...


Armoni Düğün Davet

Armoni Düğün Davet Salonu Avrupa yakası Avcılar’da bulunmaktadır. Nişan, sünnet, kına, toplantı, toplu yemek ve düğün organizasyonlarınızı Armoni Düğün Davet salonunda gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa yakası düğün salonu fiyatları açısından uygun fiyatlı ve kaliteli bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız Armoni Düğün Davet salonunu tercih edebilirsiniz. Minimum fiyatları 50 TL’den başlamaktadır.

Salon Figaro

İstanbul Kâğıthane’de konumlanan Salon Figaro Avrupa yakasında düğün mekânı arayan çiftler için doğru tercih olabilir. Salon Figaro 1500 kişilik oturma kapasitesi, kat otoparkı, merkezi havalandırma, ısıtma ve soğutma tesisatı, kaliteli müzik sistemi, bakımlı ve temiz tuvaletleri ile kaliteli hizmetinden ödün vermemektedir. Salonun minimum kişi başı ücreti ise 10 – 30 TL arasında değişmektedir.

Premium Labella Topkapı

Salonun adından da anlaşılacağı üzere Avrupa yakasında merkezi bir konuma sahip olan Topkapı’da yer alan Premium Labella düğün salonunu tercih edebilirsiniz. Minimum kişi başı fiyatı 10 – 30 TL arasında değişen salonun kapalı alan kapasitesi 1500 – 2.000 kişidir. Ayrıca salonun açık mekânı da bulunmaktadır. Mekân Bayrampaşa – Maltepe metrobüs durağına 100 metre yürüme mesafesindedir. 

Saray Düğün Salonu

Fındıkzade’de bulunan Saray Düğün Salonu farklı bütçelere hitap etmektedir. Yemekli veya yemeksiz olarak hizmet vermektedir. Sadece kapalı salon konsepti bulunan salonun 750 – 1.000 kişilik kapasitesi bulunmaktadır. Ayrıca salonda nişan, baby shower, doğum günü, kına gecesi, sünnet düğünü gibi diğer özel günlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.  Salonun 100 – 150 araçlık ücretsiz otoparkı da bulunmaktadır.

Çapa Düğün Salonu

Kapalı olarak hizmet veren salon 500 – 750 kişi kapasiteye sahiptir. Salonun havalandırma ve ısıtma sistemi ile her mevsimde aynı konforda organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Şehrin merkezinde olması nedeniyle tercih sebebi olabilecek salona ulaşmak için birçok araç kullanılabilir. 

19 Mayıs Düğün Salonu

İstanbul Fatih’te yer alan salon 400 – 800 kişilik kapasiteye sahiptir. Ayrıca salona ait 50 – 100 araçlık otopark ta bulunmaktadır. Salonda düğün organizasyonunun dışında Yemekli Davetler Nişan Törenleri, Söz Törenleri, Doğum Günü, Bekârlığa Veda Partileri, Mezuniyet Balosu, Konferanslar da düzenlenmektedir. 

Nazar Düğün Salonu

Şık ve lüks düğün salonu dekorasyonu ile Şişli’de faaliyet gösteren Nazar Düğün Salonu çiftlerin tercihi olabilir. Düğün salonu 500 – 600 kişiye aynı anda hizmet veren salonun geniş bir pisti bulunmaktadır. Nazar Düğün Salonu’nun yakınlarında bulunan özel otoparklara kolaylıkla araçlarınızı park edebilirsiniz.