HAYAL ETTİĞİNİZDEN FAZLASI BU GELİNLİKÇİLERDE - Makaleler - DüğünMaster.com


HAYAL ETTİĞİNİZDEN FAZLASI BU GELİNLİKÇİLERDE

HAYAL ETTİĞİNİZDEN FAZLASI BU GELİNLİKÇİLERDE

HAYAL ETTİĞİNİZDEN FAZLASI BU GELİNLİKÇİLERDE

Düğün denildiği zaman ilk akla gelen şey gelinliktir. Sen de henüz gelinliği nereden alacağına karar veremediysen aşağıdaki gelinlik firmalarına bakabilirsin..

Pınar Bent Gelinlik

2010 yılında Fatih’te Araplara yönelik özel tasarımlara başlayan ve sonrasında tesettür gelinlik ve türban başı çalışmalar yaparak devam eden Pınar Gelinlik, 2013 yılı itibarı ile Levent’te hizmet vermeye devam etmektedir. Pınar Bent Gelinlik ilk olarak, gelinlerin hayallerini dinlemekte daha sonra gelinin fiziksel yapısına uygun gelinlik modelleri hazırlamaktadır.

Gelinlikte en önem verdiği detaylardan biri kaliteli ve özel model çıkarmaktır. Pınar Bent Gelinlik Kâğıthane’de yer almaktadır ve 3 provadan sonra gelinlikleriniz hazır hale gelmektedir.

Esra Özcan Gelinlik

Esra Özcan Gelinlik Kadıköy'de yer almaktadır. 18 yıldır gelinlik sektöründedir, Genç tasarımcı ekibiyle gelinlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Gelin adaylarının memnuniyetini ilke edinen firma, gelinlik seçimi yapılırken gelinin fiziki özelliklerini dikkate alarak doğru kararı verdirmektedir.

Figen Bağzıbağlı Modaevi

Tekstil ve moda dünyasının başarılı isimlerinden Figen Bağzıbağlı, 1987 yılında Teşvikiye’de açtığı ilk haute couture mağazası ile devam etmektedir. Figen Bağzıbağlı Modaevi Nişantaşı’nda yer almaktadır.

Figen Bagzıbağlı Modaevi için en önemli şey; gelini tanımak, onun tarzını, nasıl görünmek istediğini bilmek, gelinlik tasarımının oluşmasındaki en önemli etkendir.

Gelin adaylarının zevki, fiziksel özellikleri, organizasyonun yapısı gibi özellikler bir araya getirilerek o özel günde giyilecek gelinlik ortaya çıkmaktadır ve keyifli bir prova sürecinden sonra gelinin üzerinde hayat bulmaktadır.

Çağteks Gelinlik

Bugün, Türkiye’nin önde gelen gelinlik markalarından biridir. Kuruluşundan bu yana detaylarda gizlenen güzelliği ortaya çıkararak, kaliteyi, işin her noktasını kapsayan bir bütün olarak gören iş anlayışıyla nitelikli işçilik ve seçkin tasarımlardan gelen zarafeti, gelinlik modellerinde ortaya koyarak devam etmektedirler.