BEKARLIĞA VEDA, EVLİLİĞE MERHABA :) - Makaleler - DüğünMaster.com


BEKARLIĞA VEDA, EVLİLİĞE MERHABA :)

BEKARLIĞA VEDA, EVLİLİĞE MERHABA :)

BEKARLIĞA VEDA, EVLİLİĞE MERHABA :)

Bekarlığa veda partisi denince akla çılgınca fikirler gelmemesi olanaksız. Arkadaşlarınla doyasıya eğleneceğin bu gecede hiç sınır tanımadan aklına gelen ne varsa yapmalısın. Bundan sonraki hayatını eşinle paylaşacağını ve bir daha böyle tatlı yaramazlıklar yapamayacağını unutma ve bekarlığa veda geceni unutulmaz kıl. Bol bol kahkaha atacağın, saçmalayacağın ve arkadaşlarınla deliler gibi dans edeceğin bir gecen olsun. 

Bekarlığa veda partisi en eğlenceli, en çarpıcı, en hareketli ve bekarlığın en güzel günü olarak tarihe geçsin istiyorsan, senin için derlediğimiz yaratıcı bekarlığa veda partisi fikirleri ile hazırlıklar hızla başlasın.

Çılgınlar gibi eğlenmenin hak edildiği bu günde iyi bir planlama çizelgesi oluşturmalısınız ki sonradan doğabilecek sorunlarla boğuşmayasınız. Bu partinin unutulmaz olmasını istiyorsanız mekana karar vermeli ve bu organizasyona katılmasını istediğiniz arkadaşlarınızı bir bir belirlemelisiniz. Listede yer alacak kişiler çılgın, dans sever, sürprizli, eğlenceye hazır ve maceracı olmalı ki partiniz tadından yenmesin :). Eğer partiyi evde yapmayı düşünüyorsan birbirinden eğlenceli ve farklı malzemelerle geceyi renklendirebilirsin. Damat maskesi, nedime tişörtleri, bekarlığa veda tacı, tüylü otriş, hatıra çerçevesi gibi bekarlığa veda partisi malzemelerini alman hoş bir fikir olur. Çünkü bu malzemeler, bekarlığa veda partilerinin olmazsa olmazıdır. Bu sayede arkadaşlarınla birlikte hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de fotoğraf çekimlerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsin. Partini ev yerine farklı bir mekanda yapmak istersen, barda bekarlığa veda partileri bir alternatif olabilir. En sevdiğin müzikler eşliğinde, eğlenceli atıştırmalıklar ve ikramlar hazırlayarak organize edeceğin bir parti eminim arkadaşlarını da çok etkileyecek. Parti sonrasında arkadaşlarına sunacağın küçük hediyeler de hoş birer jest olacaktır. 

Peki yatta bekarlığa veda partisi nasıl fikir? Bizce muhteşem. Dans, müzik, dedikodu ve tabii manzaranın tadını çıkarmak! Eğlencene dilersen DJ ve dansçıları dahil edebilirsin. Yatta bekarlığa veda süslerinde de devasa renkli helyum balonlar, maskeler, bride ve nedime tişörtleri kullanabilirsin. Bir düğün mekanı kadar geniş alana sahip olmadığı için yatlarda süsleme seçeneklerin sınırlı.  Üzerinde ”Bride” ve “Bride team” ya da “Bride squad” yazılı bekarlığa veda tişörtlerini giyerek eğlenceli fotoğraflar çektirebilirsiniz. 

Bekarlığa veda partinizi SPA konseptli yaparak bir gününüzü arkadaşlarınızla bakıma ayırabilirsiniz. Manikür, pedikür, cilt bakımı ve masaj yaptırarak eğlenirken bir yandan güzelleşerek muhteşem bir an geçirmeniz mümkün. Yine bir güzellik merkezi veya SPA’yla anlaşarak bir bölümünü kapatıp istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Düğün öncesi bu eğlenceli bakım seni ve arkadaşlarını oldukça mutlu edecektir. SPA’da yapılacak bekarlığa veda kıyafetleri de tabii ki sabahlıklar ve bornozlar! Bride sabahlık modelleriyle uyumlu nedime sabalıklarıyla ya da bornozlarıyla oldukça rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Son zamanlarda en sık rastlanılan parti trendlerinden biri deniz veya havuz kenarında yapılan bekarlığa veda partileri. Bu tip partilerde genellikle gelin beyaz ve arkadaşları farklı renkte aynı tip mayolar giyiyor. Bunun en güzel yanı ise fotoğraflarda ortaya çıkan sıcak ve eğlenceli kareler. Ayrıca bride to be ürünleri, bekarlığa veda süslemeleri olarak kullanılabilir, böylece çok güzel fotoğraflar elde edilebilir. Havuz başı parti için de mekanın süslenmesi fazlasıyla önemli. Yine son yıllarda popüler flamingo şişme botlar ve deniz yataklarından alarak rengarenk bir ortam yaratmak mümkün. Unutma, dekor ne kadar renkli olursa fotoğraflar o kadar canlı olur. Şehirdeki otellerle anlaşarak havuz bölümünü bir gün için kapatabilmen mümkün. 

Sevgili çiftler; illa biz ayrılamayız diyorsanız, parti bitiminde kolayca buluşabileceğiniz bir mekan seçerek gecenin sonlarına doğru birbirinize baskın yapabilirsiniz. Fotoğraflar ve karşılıklı oyunlarla çok eğlenceli bir gece yaşayabilirsiniz :).