Avcılar Kır Düğünü Mekanları - Makaleler - DüğünMaster.com


Avcılar Kır Düğünü Mekanları

Avcılar Kır Düğünü Mekanları

Avcılar Kır Düğünü Mekanları

Evliliği düşünen ve düğün yapmayı planlayan çiftler için birçok farklı düğün mekanı seçenekleri vardır. Her gün daha da betonlaşan İstanbul’un göbeğinde kır düğünü yapmak isteyen çiftler Avcılar kır düğünü mekanları‘nı çok sevecekler.

1- Atapark Kır Düğünü

İstanbul’un ortasında deniz manzarası ve denize sıfır konumuyla hayal ettiğiniz kır düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. 2000-3000 kişi kapasiteli, 4 farklı kır bahçesi ve balo salonu mevcuttur.

2- Menderes Balaban Kır Düğünü

Hayalinizdeki kır düğününü yapabileceğiniz, sizin ve davetlilerinizin unutamayacağı bir düğünü gerçekleştirin. Ayrıca kına, nişan, balo gibi etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanda, 500- 750 kişilik kapasite bulunmaktadır.

3- Baler Garden Kır Düğünü

750-1500 kişi kapasiteli mekanda, deniz manzaralı ve gün batımı eşliğinde kendinize ve davetlilerinize muhteşem bir gün yaşatabilirsiniz. Üstelik özel seçeneklerden oluşan menüler de mevcuttur.

4- Huzur Bahçesi Kır Düğünü

Düğünününü şehir merkezinde deniz manzarası ve yeşil alan içinde huzurlu ve eğlenceli şekilde yapmak isteyenler için güzel bir mekan. 1000 kişilik kapasitesiyle en mutlu gününüzde sizlere kapılarını açıyor.

5- Balaban Kır Bahçesi

Doğadan esinlenerek renklerin uyumuyla dekore edilen bu mekan, aradığınız kır düğünü konseptini sizlere sunuyor. 750-1000 kişilik kapasitesiyle, zengin içerikli yemek menüleriyle, farklı süsleme alternatifleriyle sizlere seçenekler sunuyor.