İstanbul'da Nikah Sonrası Yemeği Mekanları - Makaleler - DüğünMaster.com


İstanbul'da Nikah Sonrası Yemeği Mekanları

İstanbul'da Nikah Sonrası Yemeği Mekanları

İstanbul'da Nikah Sonrası Yemeği Mekanları

Nikahı düğünden önce yapmayı tercih eden çiftlerin genellikle gerçekleştirdiği Nikah Sonrası Yemeği yakın arkadaşlarla ve akrabalarla gerçekleştirilen küçük bir organizasyondur.

Nikah kıyıldıktan sonra arkadaşlarınızla birlikte eğlenmek isteyebileceğiniz alkollü/alkolsüz, canlı müziğin ritmine kapılarak eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz ya da sakin bir ortamda sohbet etmek isteyebileceğiniz bir mekan seçersiniz. Bu yazımızda size nikah sonrası yemeği için mekan önerilerinde bulunacak ve tercih ederken dikkat etmeniz gereken tavsiyelerde bulunacağız.

Bigwhite Cafe Restoran

Büyülü havasıyla özel organizasyonlarınız için doğru bir seçim olduğunu düşündüğümüz Bigwhite Cafe Restoran Gayrettepe’de bulunuyor. Nikah sonrası yemeği için tercih edebileceğiniz gibi davetli sayınız 200’ü geçmiyorsa düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonunuz için de düşünebilirsiniz. Şehrin manzarasına dalıp keyifli dakikalar geçirmek isteyen gelinler ve damatlar için oldukça kullanışlıdır. Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için sitemizde bulunan formu ücretsiz doldurun ve size geri dönüş yapılsın.

The Grand Mira Hotel

Restoran ve cafe hizmetiyle nikah sonrası yemeği için tercih edebileceğiniz bu mekan Kartal’da bulunuyor. Misafirlerinizi konaklayabileceğiniz The Grand Mira Hotel, balo salonuyla düğün davetleri için de uygun bir mekandır. Marmara Denizi ve Adalar manzaralı restoranı ile nikah sonrası yemeği için eşsiz bir davet alanıdır. 

Koru İstanbul Kuruçeşme

Beşiktaş’ta bulunan tarihi mekan yüksek tavanı ve taş duvarlarıyla sizi büyüleyecek. İstanbul’un en güzel manzarasına sahip olan bu mekanda unutulmaz bir nikah sonrası yemeği yiyebilirsiniz.