Üsküdar’da Düğün Yapabileceğiniz Restorantlar - Makaleler - DüğünMaster.com


Üsküdar’da Düğün Yapabileceğiniz Restorantlar

Üsküdar’da Düğün Yapabileceğiniz Restorantlar

Üsküdar’da Düğün Yapabileceğiniz Restorantlar

Düğün mekanı denildiğinde akla gelen fikirlerden birisi de restorantlardır. Evlenirken düğününüzü yapabileceğiniz birçok farklı restorant bulabilirsiniz. Üsküdar’daki düğün restorantları, restorantta düğün fiyatları, yemekli düğün mekanları, restorant düğünleri gibi konularda yazdığımız bu makaleyi incelemeden düğün mekanı için karar vermeyin.

Yemekli düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız ve misafirleriniz kalabalık değilse restorantta düğün yapmak sizi memnun edebilir. Restorant düğünleri sıcak ve samimi dostlukların buluştuğu organizasyonlardır. Aşağıda size önerdiğimiz restorantları inceleyerek düğün mekanı seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

Desde Bosphorus

İstanbul Anadolu yakasında bulunan bu restorantta boğazı ayaklarınızın altına alabilirsiniz. Panaromik İstanbul manzarasına karşı konumlanan bu restorant Üsküdar’da bulunuyor. Günbatımına uzanan bir gecede açık ve kapalı alanıyla hizmet vermeye hazır bulunan Desde Bosphorus’da minimum 45 TL’ye düğün planlayabilirsiniz. 

Çamlıca Dilek Restorant

En güzel şehir manzaralarından birine sahip olan Dilek Restorant’ta misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz. Geniş kapasitesi ile 1000 kişiyi misafir edebilirsiniz. 

Huzurlu, eğlenceli, hijyenik ve insanın ruhunu dinlendiren bu restorantta canlı müzik hizmeti de bulunur. İnce detaylar ve süslemelerle düğününüzü görsel bir şölene dönüştürebilirsiniz. Minimum 50 TL ile düğününüzü planlayabilirsiniz.

 

Dilruba Restorant

Üsküdar’da bulunan Dilruba Restorant doğal ve sevimli bir mekan olarak öne çıkıyor. Açık ve kapalı alanı ile yaz ve kış düğünleri için de uygundur. 250 kişilik araç kapasitesi ile misafirlerinize büyük kolaylık sunacağından emin olabilirsiniz. 

Hem orman hem de deniz manzarasına karşı konumlanmış olması mekanın en çok tercih edilme sebeplerinden olarak göze çarpıyor. Minimum 80 TL ile düğününüzü Dilruba Restorant’da planlayabilirsiniz.

Katibim Restoran

Katibim Restorant’da rüya gibi saatlere davetlisiniz. 25 yıllık tecrübeleri ile Katibim Restorant ekibi düğün, nişan ve kına gecelerinizi mükemmel bir anlayışla organize edeceklerdir. 

Şık ve gösterişli atmosferiyle, saraya dönüşen restorant lüks bir izlenim yaratıyor. Özel dekorasyonu ve lezzetli menüleri ile misafirlerinizle birlikte size eğlenceli bir organizasyon yaşatacak. Minimum 80 TL ile Katibim Restorant’da düğününüzü planlayabilirsiniz. 

Sefa Restoran

Canlı müzik isterseniz Sefa Restorant’ı seçebilirsiniz. Üsküdar’da bulunan düğün mekanı, çeşitli menüleri, manzarası, canlı müziği ve geniş araç kapasitesi ile muhteşem bir düğün planlamanızı sağlar. Minimum 50 TL ile 750 kişilik bir düğün planlayabilirsiniz.